Aktywna Sylwetka

Najtrudniej jest podjąć decyzję, powiedzieć sobie: chcę zmiany, startu w nowe, zdrowe nawyki. Po podjęciu decyzji każdy kolejny krok jest łatwiejszy, każde następne „okrążenie” bardziej wciąga.

Nie rezygnuj z siebie. Twój START zależy od Ciebie.

Aktywna Sylwetka to zdrowie, dobre samopoczucie, którego żródłem są zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczna.

Przekonaj się, że to odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z indywidualnie dostosowaną aktywnością fizyczną pozwala nam osiągnąć najlepsze efekty. Ja już o tym wiem :)

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, chcesz stracić parę kilogramów, chcesz poprawić swoje samopoczucie umów się do gabinetu dietetycznego.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking umów się na zajęcia w terenie. Zapraszam.

O mnie

Barbara Buszta-Stryczek czyli Aktywna Sylwetka. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego oraz studia z zakresu Dietetyki i żywienia człowieka. Swoją zdobytą wiedzę i umiejętności w całości wykorzystuję podczas mojej pracy z klientem. Zarówno w gabinecie dietetycznym jak i podczas zajęć w terenie czerpię radość z widocznych efektów swojej pracy. Zadowolony klient to dla mnie rzecz nadrzędna.

Jestem zwolennikiem „zdrowego umiaru” we wszystkim. Dotyczy to zarówno sposobu odżywiania jak i codziennego stylu życia. Odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwala mi cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha. Nie wierzę w cudowne kapsułki i eliksiry młodości. Nie wierzę w „diety cud” i głodówki. Zmiana nawyków żywieniowych i więcej ruchu to podstawa dobrego samopoczucia na wiele lat. Nie ma sportu, którego nie lubię :) Zamiłowanie do aktywności fizycznej wyssałam z mlekiem matki :) Rolki, skike, łyżwy, narty zjazdowe, narty biegowe, rower, tenis, pływanie, fitness...trochę tego jest :) Jest też Nordic Walking.

Moje kursy i szkolenia

 • 1

  Instruktor rekreacji ruchowej ze spacjalnością kinezygerontoprofilaktyka
 • 2

  Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.
 • 3

  Instruktor Nordic Walking i Gymstick
 • 4

  Instruktor Dietetyki i Nordic Walking
 • 5

  Doradca dietetyczny.
 • 6

  Kurs Dietetyka Kliniczna
 • 7

  Kurs Dietetyka Sportowa
 • 8

  Ekspert Promocji Zdrowia i Edukacji Zdrowotnej
 • 9

  Kurs Ziołolecznictwa
 • 10

  Efektywna współpraca z klientem i jej psychologiczne aspekty

  Pasją do Nordic Walking zaraziłam się parę lat temu i moje zamiłowanie do tego rodzaju aktywności rośnie z każdym dniem:). Biorę udział w zawodach sportowych osiągając w marszu z kijami całkiem dobre wyniki:).

  Jako licencjonowany instruktor nordic walking staram się zarażać swoją pasją innych, ucząc ich jednocześnie prawidłowej techniki marszu z kijami.

  Jako instruktor kinezygerontoprofilaktyki bardzo cenię sobie pracę z osobami starszymi. Daje mi ona przeświadczenie, że nigdy nie jest za późno na START....

  Moje doświadczenie zawodowe w branży medycznej pozwala mi w holistyczny sposób podejść do każdego klienta, zarówno do tego najmłodszego, zdrowego jak i do osób starszych, z towarzyszącymi dysfunkcjami. Uważam, że na naukę nigdy nie jest za późno stąd nieustannie podnoszę swoje kwalifikację zawodowe.

  Twoja wizyta w Aktywnej Sylwetce

A.S.Team

Barbara Buszta-Stryczek

Dietetyk, Instruktor, Założyciel Aktywnej Sylwetki

Kuba

Instruktor narciarstwa zjazdowego oraz instruktor tenisa ziemnego.

Asia

Instruktor Fitness. Instruktor jazdy na rolkach.

Foto

Współpracujemy