Oferta

 

1. Poradnictwo żywieniowe.

Bardzo ważnym elementem racjonalnego żywienia są: jakość, ilość i wielkość spożywanych w ciągu dnia posiłków, regularność ich przyjmowania oraz przerwy między nimi.Nasze zdrowie zależy od naszych codzinnych wyborów. Jeśli chcesz dokonywać tych dobrych a zarazem smacznych wyborów, jeść różnorodnie nie eliminując z diety żadnych składników odżywczych, a przy tym wszystkim cieszyć się szczupłą sylwetką.

2. Indywidualne plany żywieniowe.

Każdy z nas jest inny, każdy lubi coś innego. Dlatego moje indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją osiągnięcia długotrwałego efektu. Do każdego planu żywieniowego możliwość ustalenia indywidualnego planu aktywności fizycznej.

3. Diety specjalne w schorzeniach.

Hipokrates, ojciec współczesnej medycyny, powiedział kiedys: „ Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.” Odpowiednia dieta może zapobiegać jak i leczyć różne choroby. Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi , nie wiesz, które pokarmy Ci służą a które szkodzą.

4. Żywienie dzieci i młodzieży

w ostatnich latach w wielu krajach na świecie, jak i również w Polsce gwałtownie rośnie ilość dzieci, u których występuje nadwaga, otyłość i zespół metaboliczny. Pociąga to za sobą nasilenie zagrożenia chorobami sercowo-naczyniowymi i nowotworami. W zapobieganiu nadwadze i otyłości kluczową rolę odgrywa zbilansowanie spożycia energii, co można uzyskać poprzez ograniczenie jej spożycia i zwiększenie wydatkowania. Strzeż dziecko przed nadwagą i otyłością, dbaj o jego aktywność ruchową. Dietetyk wie jak to zrobić i jak Ci pomóc.

5. Analiza składu ciała

W pracy w gabinecie, w holistycznym podejściu do klienta, pomaga mi profesjonalny Analizator Składu Ciała TANITA DC-430 S MA. Pozwala mi on na szczegółową analizę składu ciała, zgodnie z którą mogę ustalić odpowiedni plan żywieniowy, dobrać ćwiczenia pozwalające poprawić kondycję, zdrowie i samopoczucie klienta. Takiej analizie powinien poddać się każdy, kto dba o zdrowy styl życia, uprawia sport, chce się odchudzić, zadbać o prawidłową dietę. Klient otrzyma wydruk z analizatora, zawierający wszystkie dane pomiaru oraz omawiany szczegółowo przeze mnie graficzny, przejrzysty wydruk z profesjonalnego programu komputerowego, zintegrowanego z analizatorem składu ciała.